Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

OnePlus 10T

OnePlus 10T
Објавен: Август, 2022
Дисплеј: 6.7", 1080x2412px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1
Батерија: Li-Po 4800 mAh
Продавници: 4    Понуди: 4    Цена: 27.900
Mobi Go
Galamino
Laptop.mk
Anhoch
 
 
 
 
27.900 ден.
35.630 ден.
35.640 ден.
35.980 ден.
YouTube рецензии