Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor X8 5G

Honor X8 5G
Објавен: Август, 2022
Дисплеј: 6.5", 720x1600px
Камера: 48 MP
Чипсет: Qualcomm SM4350-AC Snapdragon 480+ 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 13.500
Mobi Go
A1
 
 
13.500 ден.
17.999 ден.