Вкупно: 4394 понуди
Обновено: 2 декември, 2022

Vivo Y22S

Vivo Y22S
Дисплеј: 6.55", 720x1600px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm Snapdragon 680 SM6225
Батерија: Li-Ion 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 17.999
A1
17.999 денари