Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Poco F5

Xiaomi Poco F5
Објавен: Мај, 2023
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm SM7475-AB Snapdragon 7+ Gen 2
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 3    Цена: 20.890
Ledikom
Mobelix
+ 2
 
20.890 ден.
22.100 ден.
YouTube рецензии