Вкупно: 6669 понуди
Обновено: 20 мај, 2024
Samsung Galaxy A34 5G

Samsung Galaxy A34 5G

Март, 2023
6.6", 1080x2340px
48 MP
Mediatek MT6877V Dimensity 1080
Li-Po 5000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
12.290 ден.
Спореди цени во 17 продавници
YouTube рецензии