Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Poco M5S

Poco M5S
Објавен: Септември, 2022
Дисплеј: 6.43", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Mediatek Helio G95
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 5    Понуди: 6    Цена: 13.990
Mi Store
Setec
Mobelix
River Soft
Premium Smart Shop
 
+ 2
 
 
 
13.990 ден.
13.999 ден.
14.200 ден.
14.499 ден.
16.999 ден.
YouTube рецензии