Вкупно: 4394 понуди
Обновено: 2 декември, 2022

Vivo Y16

Vivo Y16
Дисплеј: 6.51", 720x1600px
Камера: 13 MP
Чипсет: Mediatek Helio G70
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 13.999
A1
13.999 денари