Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Poco M5

Xiaomi Poco M5
Објавен: Септември, 2022
Дисплеј: 6.58", 1080x2408px
Камера: 50 MP
Чипсет: MediaTek Helio G99
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 4    Понуди: 6    Цена: 8.480
Anhoch
Galamino
Mi Store
Premium Smart Shop
+ 2
+ 2
 
 
8.480 ден.
8.480 ден.
11.990 ден.
16.999 ден.
YouTube рецензии