Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor Magic5 Lite

Honor Magic5 Lite
Објавен: Февруари, 2023
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G
Батерија: Li-Po 5100 mAh
Продавници: 3    Понуди: 4    Цена: 14.995
YouTube рецензии