Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Poco X5 Pro

Xiaomi Poco X5 Pro
Објавен: Февруари, 2023
Дисплеј: 6.67", 1080x2400px
Камера: 108 MP
Чипсет: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 3    Понуди: 3    Цена: 17.790
Ledikom
Mobelix
Setec
 
 
 
17.790 ден.
21.500 ден.
22.999 ден.
YouTube рецензии