Вкупно: 6758 понуди
Обновено: 22 јуни, 2024
Xiaomi Redmi Note 12 Pro+

Xiaomi Redmi Note 12 Pro+

Ноември, 2022
6.67", 1080x2400px
200 MP
Mediatek MT6877V Dimensity 1080
Li-Po 5000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
17.995 ден.
Спореди цени во 7 продавници
YouTube рецензии