Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor X8a

Honor X8a
Објавен: Февруари, 2023
Дисплеј: 6.7", 1080x2388px
Камера: 100 MP
Чипсет: Mediatek Helio G88
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 1    Понуди: 2    Цена: 10.999