Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme C55

Realme C55
Објавен: Март, 2023
Дисплеј: 6.72", 1080x2400px
Камера: 64 MP
Чипсет: Mediatek Helio G88
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 3    Понуди: 3    Цена: 11.500
Mobi Go
MTEL
A1
 
 
 
11.500 ден.
13.799 ден.
14.999 ден.