Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme GT3

Realme GT3
Објавен: Јули, 2023
Дисплеј: 6.74", 1240x2772px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1
Батерија: Li-Po 4600 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 35.700
Mobelix
 
35.700 ден.
YouTube рецензии