Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor Magic5 Pro

Honor Magic5 Pro
Објавен: Март, 2023
Дисплеј: 6.81", 1312x2848px
Камера: 50 MP
Чипсет: Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2
Батерија: Li-Po 5100 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 58.400
Mobelix
A1
 
 
58.400 ден.
73.999 ден.
YouTube рецензии