Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Xiaomi Poco F5 Pro

Xiaomi Poco F5 Pro
Објавен: Мај, 2023
Дисплеј: 6.67", 1440x3200px
Камера: 64 MP
Чипсет: Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1
Батерија: Li-Po 5160 mAh
Продавници: 2    Понуди: 4    Цена: 27.690
Ledikom
Mobelix
Ledikom
+ 2
 
 
27.690 ден.
27.700 ден.
29.490 ден.
YouTube рецензии