Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme C53

Realme C53
Објавен: Мај, 2023
Дисплеј: 6.74", 1080x2400px
Камера: 50 MP
Чипсет: Unisoc Tiger T612
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 3    Понуди: 3    Цена: 11.599
MTEL
Mobelix
A1
 
 
 
11.599 ден.
12.300 ден.
13.999 ден.