Вкупно: 3883 понуди
Обновено: 19 јануари, 2022

Huawei P40 Lite E

Huawei P40 Lite E
Објавен: Март, 2020
Дисплеј: 6.39", 720x1560px
Камера: 48 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon Kirin 710F
Батерија: Li-Ion 4000 mAh
Продавници: 5    Понуди: 6    Цена: 7.999
Neptun
Tehnomarket
Mobelix
Setec
River Soft
River Soft
7.999 денари
8.999 денари
9.800 денари
9.999 денари
11.999 денари
11.999 денари