Вкупно: 6774 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Honor 90 Lite

Honor 90 Lite
Објавен: Јуни, 2023
Дисплеј: 6.7", 1080x2388px
Камера: 100 MP
Чипсет: MediaTek Dimensity 6020
Батерија: Li-Po 4500 mAh
Продавници: 4    Понуди: 5    Цена: 16.999
Neptun
Mobi Go
Telekom
A1
+ 2
 
 
 
16.999 ден.
17.900 ден.
20.990 ден.
23.999 ден.