Вкупно: 3380 понуди
Обновено: 18 мај, 2022

Huawei Honor 8S

Huawei Honor 8S
Објавен: Април, 2019
Дисплеј: 5.71", 720x1560px
Камера: 13 MP
Чипсет: Mediatek MT6761 Helio A22
Батерија: Li-Po 3020 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 6.990
Anhoch
6.990 денари