Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Huawei Honor View 20

Huawei Honor View 20
Објавен: Декември, 2018
Дисплеј: 6.4", 1080x2310px
Камера: 48 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon KIRIN 980
Батерија: Li-Po 4000 mAh
Продавници: 1    Понуди: 1    Цена: 36.800
Mobelix
36.800 денари
YouTube рецензии