Вкупно: 6891 понуди
Обновено: 2 март, 2024
Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro

Март, 2019
6.47", 1080x2340px
40 MP
Huawei HiSilicon KIRIN 980
Li-Po 4200 mAh
Спецификација...
Најниска цена
27.900 ден.
Спореди цени во 1 продавници
 
27.900 ден.
YouTube рецензии
Уште 6 рецензии...