Вкупно: 2572 понуди
Обновено: 25 септември, 2021

Huawei Honor 8x

Huawei Honor 8x
Објавен: 2018
Дисплеј: 6.5", 1080x2340px
Камера: 20 MP
Чипсет: Huawei HiSilicon KIRIN 710
Батерија: Li-Po 3750 mAh
Продавници: 3    Понуди: 5    Цена: 12.999
River Soft
River Soft
Rakupen
River Soft
Handy
12.999 денари
12.999 денари
13.999 денари
14.990 денари
16.999 денари
YouTube рецензии