Вкупно: 6831 понуди
Обновено: 3 декември, 2023

Realme C51

Realme C51
Објавен: Август, 2023
Дисплеј: 6.74", 720x1600px
Камера: 50 MP
Чипсет: Unisoc Tiger T612
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Продавници: 2    Понуди: 2    Цена: 10.999
MTEL
A1
 
 
10.999 ден.
11.999 ден.