Вкупно: 6799 понуди
Обновено: 19 јули, 2024
Xiaomi Redmi 13C

Xiaomi Redmi 13C

Ноември, 2023
6.74", 720x1650px
50 MP
Mediatek MT6769Z Helio G85
Li-Po 5000 mAh
Спецификација...
Најниска цена
6.999 ден.
Спореди цени во 15 продавници